Samen uitdagen tot ontwikkelen
Interconfessionele basisschool

Velserstraat 17
2023 EA  Haarlem

023 525 00 33
info@ark-haarlem.nl

Contactgegevens

Basisschool De Ark
Velserstraat 17
2023 EA Haarlem
023-5250033
e-mail: info@ark-haarlem.nl

Directeur
Marjo Fokkema
e-mail: directeur@ark-haarlem.nl

Ziekmelden en/of afmelden (doktersbezoek)
Voor 8.25 uur
afmelden@ark-haarlem.nl

Administratie
Mirjam van Lint
Bereikbaar op maandag t/m donderdag van 8.00 tot 13.00 uur
administratie@ark-haarlem.nl


Ark Cultuurfonds
Nicole Federer - Hollenberg nicole@federer.nl
Jeroen Hessel (penningmeester) jeroen.hessel@gmail.com
Martijn de Graaf mjdg@planet.nl 
Klaas van der Veen klaas@explanationdesign.nl

Aandachtsfunctionaris kindermishandeling
Diana Rolle, Ellen van Klink, Evelien Hillebrand, Marjo Fokkema, Niek Tammer en Willemijn Vromans
023-5250033

Bestuur: SALOMO – Stichting Interconfessioneel Onderwijs Haarlem en Omstreken
Garenkokerskade 19
2013 AJ Haarlem
Postbus 2018
2002 CA Haarlem
023-7078380
www.salomoscholen.nl

Medezeggenschapsraad
Sjoukje Goldman (tijdelijk voorzitter)
e-mail: mr@ark-haarlem.nl

Schoolraad
Voorzitter: Ino Paap (ino@inopaap.nl  06-24623404)
Penningmeester: Rene Oegema (reneoegema@kpnmail.nl)

Sportcoördinatoren
Niek Tammer en Lisanne Bouten
sport@ark-haarlem.nl

Verkeersouder
vacature
verkeersouder@ark-haarlem.nl

Vertrouwenspersonen
Voor onze school is de contactpersoon:
Mevr. B. Reinders Folmer, intern begeleider
023-5250033
Voor Salomo:
Mevrouw M. Weterings en de heer L. Deurloo
023-7078380

Peuterspeelzaal "Het Arkje" (SKOS)
Velserstraat 17
2023 EA Haarlem
023-5274452

Bureau Leerplicht Gemeente Haarlem
Westergracht 72
2014 XA Haarlem
Postbus 3333
2001 DH Haarlem
023-5115665

Inspectie van het Onderwijs

info@owinsp.nl
www.onderwijsinspectie.nl
Klachtmeldingen over seksuele intimidatie, seksueel misbruik, ernstig psychisch of fysiek geweld: meldpunt vertrouwensinspecteurs: 0900-1113111 (lokaal tarief)
Vragen over onderwijs: 0800-8051 (gratis)

Schoolarts (G.G. en G.D.)
bezoekadres:
Zijlweg 200
2015 CK Haarlem (zelfde gebouw als de brandweer)
0900-0400 682 7,5 eurocent per gesprek

Contact

Velserstraat 17
2023 EA  Haarlem

023 525 00 33
info@ark-haarlem.nl